Sekretariat

Her finder du kontaktoplysninger på medarbejdere i sekretariatet i Holbæk Erhvervsforum.

Kenny Jensbynyweb

Kenny Jensby
Direktør
Telefon: +45 24 45 00 73
Mail: kenny@heforum.dk

Linkedin

 

 

1858 Til Web Ags

Anne-Grete Sørensen
Turistchef
Telefon: +45 23 83 68 68
Mail: annegrete@heforum.dk

 

 

Fabiana Hartkorn Giraldi
Chef for Byforum

Telefon: + 45 26 83 26 79
Mail: fabiana@holbaekbyforum.dk

 

 


Lenaweb

Lena Green
Erhvervssekretær
Telefon: + 45 30 66 14 10
Mail: lena@heforum.dk





Bodil

Bodil Islann
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 26 39 79 69
Mail: bodil@heforum.dk

Linkedin

 

Niels Copyweb

Niels Nielsen
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 30 66 14 11
Mail: niels@heforum.dk

Linkedin


Caspar Cchristensennyweb

Caspar Christensen
Erhvervskonsulent
Telefon: +45 40 21 27 27
Mail: caspar@heforum.dk

Linkedin






Charlotte Engelhardt Brogaard
Serviceassistent, Byforum og Turismeforum
Telefon: + 45 23 72 80 01
Mail: charlotte@heforum.dk

 

 

Juliette Jensen
Kommunikations- og Marketingassisten
Telefon: + 45 20 43 21 13
Mail: juliette@heforum.dk

 




Maja Schrøder-Larsen
Serviceassistent, Byforum og Turismeforum
Telefon: + 45 21 99 80 01
Mail: maja@heforum.dk



Feedback

Sidst opdateret

30.08.2017

Ansvarlig redaktør

Lena Green